ZAWODY WĘDKARSKIE – SPŁAWIKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI "DNIA DZIECKA"

Utworzono dnia 13.06.2022

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku na stawie Pana Adacha przy parkingu w Kałdowie odbyły się zawody wędkarskie – spławikowe dla dzieci i młodzieży z okazji " Dnia Dziecka". Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe do lat 11 i 12-16 lat. Przed losowaniem stanowisk sędzia główny omówił zasady zachowania się na zawodach i najważniejsze przepisy amatorskiego regulaminu połowu ryb. Organizatorami zawodów był Zarząd Koła Garnizonowego PZW nr 23 w Malborku.

W zawodach wystartowali (w kolejności alfabetycznej): Ciechanowska Julia, Ćwikliński Antoni, Leńczuk Piotr, Nosko Krzysztof, Redkiewicz Karol, Wereszko Julia, Wereszko Kacper.

W kategorii wiekowej do 11 lat I miejsce zajął Krzysztof Nosko, w kategorii wiekowej 12-16 lat II miejsce zajął Kacper Wereszko

W każdej grupie wiekowej za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody pocieszenia. Gratulujemy zawodnikom. Dziękujemy organizatorom.

J.W.