The Voice

Utworzono dnia 15.05.2019

Dnia 9 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "The Voice", w którym udział wzięli reprezentanci pięciu szkół. Uczestnicy zachwycili wszystkich swoim talentem oraz wspaniale dobranymi piosenkami. Usłyszeliśmy takie utwory jak:
- "Shallow" (Lady Gaga i Bradley Cooper)
- "I wanna dance with somebody" (Whitney Houston)
- "Photograph" (Ed Sheeran)
- "Creep" (Radiohead)
- "Forgive me friend" (Smith&Thell).
Po długiej naradzie jury podjęło decyzję i przyznało następujące miejsca:
1. Iga Twardowska, Nadia Staniszewska, Barbara Molenda ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku,
2. Marcelina Jędrzejewska z Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu,
3. Zofia Gacek ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Malborku.
Wyróżnione zostały Karolina Kwitnewska i Nikola Adamska z Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu oraz grupa siedmiu dziewcząt reprezentująca naszą szkołę: Natalia Sawczuk, Lena Piskozub, Aleksandra Lahutta, Maja Mettel, Amelia Piątek, Antonina Stachurska i Zuzanna Jabłońska.
Dodatkowo, po raz pierwszy w tym roku, została przyznana nagroda GRAND PRIX Julii Jasińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku, za wspaniały występ przy akompaniamencie gitary.
Czas oczekiwania na wyniki konkursu umilili nam wolontariusze w programu Erasmus+ - Mariam z Gruzji, Luis z Hiszpanii, Izel i Umut z Turcji oraz nasz Kristof z Węgier. Wolontariusze opowiedzieli nam kilka słów o sobie, przedstawili krótką prezentację, po czym podzielili uczniów na grupy oraz zorganizowali gry i zabawy.
Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.
Dziękujemy również wolontariuszom za poświęcony nam czas.
Serdecznie dziękujemy wydawnictwu Oxford University Press, Szkole Językowej Profi-Lingua oraz Stowarzyszeniu "Nasz Wielbark", bez których nie mielibyśmy tak wspaniałych nagród dla naszych uczestników.
THANK YOU! SEE YOU NEXT YEAR :)

Autor: Karolina Siwko

The Voice