Menu
Buttony
Kadra

Dyrekcja

- dyrektor: Kacprowicz Beata - historia i społeczeństwo

- wicedyrektor: Kuszowska Małgorzata - matematyka, technika


Grono pedagogiczne

Awin-Wiśniewska Magdalena - język angielski

Brzezicka-Major Magdalena - edukacja wczesnoszkolna

Budzyńska Małgorzata - nauczyciel bibliotekarz

Dłużniewska Ewelina - edukacja przedszkolna

Dziki Klaudia - nauczyciel wspomagajacy

Dziwierek Anita - język polski

Elmrych Elżbieta - przyroda

Gał Beata - logopeda, historia i społeczeństwo

Godlewska Monika - edukacja wczesnoszkolna

Grabowska Aneta - matematyka

Grzegorczyn Hanna - świetlica, edukacja przedszkolna

Hałuszczak Iwona - pedagog

Hyrycz Katarzyna - nauczyciel wspomagajacy

Jaszkowska Alicja - religia

Kaczmar Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, muzyka

Kalinowska Agata - nauczyciel wspomagajacy

Kapczyńska Marta - nauczyciel wspomagajacy

Konopko Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna

Kozłowska Ewa - edukacja wczesnoszkolna (urlop)

Kozłowska Patrycja - język angielski

Krawczyk Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna

Kuczewska Daria - wych.fizyczne, świetlica

Łabiak Magdalena - edukacja wczesnoszkolna

Łukasiewicz Izabela - nauczyciel bibliotekarz

Majka Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna (urlop)

Maleńczyk Barbara - przyroda, matematyka

Małyj Milena - język polski

Miecznik Kamila - psycholog

Nawrocki Sławomir - wychowanie fizyczne

Nowalińska-Krukowicz Anna - wychowanie fizyczne

Perkowska Irena - język polski

Piejko Justyna - edukacja wczesnoszkolna

Rogowicz Renata - edukacja wczesnoszkolna

Rowiński Dariusz - wychowanie fizyczne

ks.Rusiecki Maciej - religia

Sitowski Janusz - matematyka

Siwko Karolina - język angielski

Sokołowska Diana - świetlica

Tomasik Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Wensker Dorota - świetlica

Wensker Joanna - wychowanie fizyczne

Więckiewicz Jolanta - przyroda, muzyka, plastyka

Wożniak Zofia - edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Zabłocka Magdalena - język angielski (urlop)

Zaborowska Justyna - edukacja wczesnoszkolna

Zaczyńska-Szweda Alicja - informatyka, technika


Pracownicy administracji

Kania Janina - sekretariat

Beszczyńska Danuta - sekretariat


Pyra Maria - pielęgniarka


Pracownicy obsługi

Frankiewicz Andrzej

Koralewska Jolanta

Kostkowska Iwona

Kowalczyk Barbara

Krawczyk Teresa

Lange Waldemar

Stolarów Agnieszka

Zawada Anna

Copyright by www.d4u.glt.pl