Bianka Dymek - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na plakat „Nie hejtuję - reaguję”

Utworzono dnia 06.01.2020

Bianka Dymek, uczennica klasy 7a, zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy plakat, zwracający uwagę na problematykę cyberprzemocy ze szczególnym uwzględnieniem roli świadka, organizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-profilaktycznej przeciwko cyberprzemocy, hejtowi i mowie nienawiści „Nie hejtuję - reaguję”. Kampania realizowana była przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Bianka wygrała nagrody nie tylko dla siebie (wysokiej jakości głośniki mobilne), ale i dla naszej szkoły: zestaw gier i plansz dydaktycznych o wartości 1500 zł.

Gratulujemy i dziękujemy!!!