BIEG PO ZDROWIE

Utworzono dnia 18.03.2019

Dnia 18.03.2019 r. rozpoczęliśmy w naszej szkole program antytytoniowej edukacji zdrowotnej dla uczniów klas czwartych opracowany w głównym Inspektoracie Sanitarnym. Głównym celem programu jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. Podstawą zajęć jest stymulowanie kreatywności i aktywności. Zdobytą wiedzę i umiejętności uczniowie będą mogli stosować w codziennym życiu. Podczas cyklu zajęć dzieci będą dyskutować, wymieniać doświadczenia, spostrzeżenia, refleksje i pomysły. Cykl zajęć rozpoczęto wykładem Pani Marzeny Dering z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Malborku, za co serdecznie jej dziękujemy.

Sporządziła:

Magdalena Zybko - Żądłowska