Czytam z klasą

Utworzono dnia 08.01.2020

Uczniowie klasy IB i IIB uczestniczą w Ogólnopolskim Projekcie „Czytam z klasą”. Głównym zadaniem pierwszej części projektu było wybranie lektury i wykonanie do niej określonych zadań. Uczniowie zdecydowali się na książkę pt. „Przygody 10 skarpetek” J. Bednarek, która była czytana w klasie przez nauczyciela.  Wykonali do niej następujące zadania:

- Wykonali „Mój Lekturnik” czyli własną książkę opowiadającą o przygodach skarpetek.

- Zaprosili na lekcję gościa  p. Małgorzatę Budzyńską, która przeczytała dzieciom fragmenty książki.

- Zaprojektowali własne skarpetki i wymyślili przygody tych skarpetek.

- Wykonali zakładki do książek.

- Wykonali kolorowe plastelinowe „Czytusie”, które ozdabiały kącik czytelniczy w klasie.

- Zorganizowali Dzień Kolorowych Skarpetek.

Polecamy przeczytanie książki, która uczniom klasy IB i II B dała wiele radości i zabawy.

Czytam z klasą

Utworzono dnia 08.01.2020, 17:51