HAZARD? Nie, dziękuję

Utworzono dnia 09.12.2019

9 grudnia uczniowie klas VIII wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Hazard? Nie, dziękuję”. W naszej szkole z ramienia Pomorskiego Urzędu Celno - Skarbowego zajęcia przeprowadzili: pan Kamil Osipowski oraz pan Sebastian Pakalski. Kampania w swoich założeniach ma m.in. podnosić świadomość młodych osób na temat zagrożeń, jakie niesie za sobą hazard oraz granie w gry online. Celem przeprowadzonych działań jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego. Uczniowie otrzymali też specjalnie opracowane ulotki dla uczniów.

M.Zakrzewska

HAZARD? Nie, dziękuję