I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Utworzono dnia 15.12.2019

13-go grudnia w sali sportowej naszej szkoły odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Warunkiem uczestnictwa było zgłoszenie reprezentacji klasy z min. 2 dziewczętami w składzie. Rozgrywki podzielone były na 2 kategorie wiekowe.

W kategorii młodszej rywalizowało 6 drużyn. Mecze odbywały się z podziałem na grupy. W kolejnym etapie rozegrano spotkania o miejsca. W meczu finałowym o wyniku zdecydowały dopiero rzuty karne. Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:
1. 6D
2. 6C
3. 5A
4. 6B
5. 5E
6. 5D

W kategorii starszej udział wzięły 4 drużyny. Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym". Mecze stały na wysokim poziomie, a emocji nie brakowało. Zespoły wywalczyły następujące lokaty:
1. 8B
2. 8A
3. 7A
4. 7B

Na wszystkich uczestników oprócz pamiątkowych dyplomów czekał słodki poczęstunek.

P.Tercjak

I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej