Międzynarodowy turniej hokeja w Elblągu

Utworzono dnia 11.03.2018

Międzynarodowy turniej hokeja w Elblągu

UKS Bombek SP3 rywalizował w miniony weekend w międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Elblągu. W zawodach uczestniczyło osiem zespołów: Lublin, Mińsk Mazowiecki, Elbląg, Gdańsk, Malbork, Siedlce i francuski zespół Comiegne. Malborski zespół wygrał rywalizację w swojej grupie strzelając łącznie w trzech meczach 19 bramek tracąc tylko jedną. Z pośród wszystkich zespołów Bombersi mieli zdecydowanie najlepszy bilans bramkowy i punktowy. W kolejnym dniu rozgrywek w rywalizacji o medale  punkty i bramki zostały "skasowane" a zespoły zostały podzielone na dwie grupy po cztery drużyny walczące o miejsca I-IV i V-VIII. Malborczycy zagrali z zespołem Les Lions des Compiegne wygrywając po zaciętym meczu 3:1, w kolejnym zagrali z GKS Stoczniowiec Gdańsk, który wcześniej przegrał z francuskim zespołem 1:2 w rywalizacji grupowej. Po bardzo wyrównanym meczu, w którym zaledwie minutę przed końcowym gwizdkiem zawodnicy z Niestety sędziowie ku zdziwieniu kibiców nie uznali bramki, która wydawałoby się że przekroczyła linię bramkową. Bramka nie została uznana i malborski zespół przegrał jedyny mecz w turnieju 1:2. W kolejnym nie dał już szans drużynie z LTH Lublin zwyciężając 5:2 zajmując ostatecznie II miejsce w międzynarodowym turnieju. W składzie UKS Bombek SP3 zagrali: Nadia Ratajczyk wybrana najlepszym zawodnikiem, która strzegła malborskiej bramki.

Michał Król - bramkarz, Bartosz Seńko - kapitan zespołu, Łukasz Golik, Miłosz Rukat, Mateusz Mozołowski, Kacper Dorobek,Michał Muczeński, Tymek Górnik, Max Vaanev, Maksymilian Salewski, Emil Szotkiewicz, Wiktor Osmołowski,

Hokej dla najmłodszych wspierają: APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz,Hokej dla najmłodszychwspierają: APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis,

Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz,Gravel sp. zo.o.

Szkoła Podstawowa nr 3 ogłasza nabór do I i IV klasy sportowej o profilu hokej na lodzie i siatkówka. Zapraszamy więc wszystkich z trzecich klas, którzy chcieliby spróbować swoich sił w klasie sportowej, gdzie zajęcia odbywać się będą na lodowisku OSiR, basenie i nowej sali gimnastycznej 10 godzin w tygodniu. Zapisy już w SP3 na rok szkolnym 2018/19.

S.Nawrocki

Utworzono dnia 11.03.2018, 21:04