MIKOŁAJKI W 5B

Utworzono dnia 09.12.2018

W piątek 7 grudnia klasa 5b otrzymała mikołajkowy prezent – wyjazd do Fun Areny w Gdańsku.

Uczniowie zmagali się z zagadkami w Escaperoom. Emocje były naprawdę ogromne, tylko jednej grupie udało się samodzielnie opuścić pokój. Udział w tego typu zajęciach kształci umiejętność współpracy w grupie oraz panowania nad własnymi emocjami, które sięgały zenitu. Przechodząc pod drzwiami pokoi, w których uczniowie współpracowali, można było wiele usłyszeć. Przede wszystkim burzliwe dyskusje nad pomysłami rozwiązania zagadek, ale także okrzyki radości, gdy udało się pokonać kolejny etap.

Po chwili odpoczynku, uczniowie zostali podzieleni na trzy drużyny, które wzięły udział w turnieju laserowego paintballa. Rozgrywki odbyły się na specjalnie przygotowanej arenie usianej korytarzami, “budynkami” i urządzeniami urozmaicającymi zabawę. Efekty świetlne, dekoracje a nawet pojazdy tworzyły niezwykły klimat. Uczniowie z wypiekami na twarzach walczyli o kolejne punkty dla swoich drużyn.

Wracali zmęczeni dopytując „Czy możemy jeszcze raz tam pojechać?”

Kamila Kabatc

MIKOŁAJKI W 5B