Mistrzostwa Malborka w Minisiatkówce

Utworzono dnia 10.02.2020

W czwartek 06.02.2020 roku byliśmy gospodarzem międzyszkolnych Mistrzostw Malborka w Minisiatkówce. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów. Reprezentacje naszej szkoły walczyły dzielnie, czego dowodem jest zwycięstwo dziewczęcej drużyny i awans do powiatowego szczebla rozgrywek. Chłopcy swą rywalizację zakończyli na 5. miejscu. Serdeczne gratulacje!
Składy:
Dziewczęta - Falkowska Estera, Jakubczyk Małgorzata, Jankowska Eliza, Kulin Zofia, Osińska Otylia, Stawska Amelia, Szukszta Laura, Wasilewska Oliwia, Zakarneh Sara, Ziemak Maria, Żołędziewska Zuzanna, Żuk Anastazja.
Chłopcy - Gilewski Mateusz, Gruda Piotr, Kołodyński Marcin, Kornacki Milan, Krotowski Szymon, Kwiatkowski Aleksander, Orbik Nikodem, Paprowicz Piotr, Parniewicz Jacek, Stachurski Ignacy.

P.Tercjak

Mistrzostwa Malborka w Minisiatkówce