Mistrzostwa Malborka w Unihokeju

Utworzono dnia 14.10.2019

We wtorek 08.10.2019 roku na rolkowisku miejskim w Malborku nasze reprezentacje brały udział w Mistrzostwach Malborka w Unihokeju. Zarówno na poziomie Igrzysk Dzieci (roczniki 2007 i młodsze) jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006) rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie. Na szczególne uznanie zasługują chłopcy, którzy w starszej kategorii zwyciężyli całe zawody, nie przegrywając żadnego meczu. Tym samym uzyskali awans do powiatowego szczebla zawodów, który odbył już w czwartek 10.10.2019 roku. Tam nasi Mistrzowie po raz kolejny udowodnili swoją wartość i zajęli również pierwsze miejsce wygrywając szansę na udział w półfinale wojewódzkim, który zaplanowano na 29.10.2019 roku w Prabutach. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Dorobek Kacper 8B, Jędrzejewski Igor 7A, Król Michał 7B, Muczeński Michał 7B, Pietras Arkadiusz 7B, Piór Łukasz 8A, Rukat Miłosz 7A, Seńko Bartosz 8B.

P. Tercjak