Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w Szachach

Utworzono dnia 10.10.2021

Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku bierze udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Szachach.

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Malborskiego w Szachach. Rozgrywki odbywały się 7 października 2021 w Szkole Łacińskiej w Malborku.  Zawody prowadzone w kategoriach wiekowych:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci. Naszą Szkołę reprezentowali: IMSzk: Krzysztof Wensker, Igor Jastrzębski, Konrad Zieniewicz, Amelia Topór, oraz IDz: Aleksander Drosik, Borys Drosik, Natan Bylica, Antonina Świątkowska.

Zajeliśmy I miejsce w kategori Igrzysk Dzieci, a III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Gratulujemy naszym szachistom!

Następnym etapem rozgrywek drużynowych, w których wezmą udział nasi uczniowie będzie: PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W SZACHACH w ramach Igrzysk Dzieci.