„Przynieś pluszaka dla strażaka”

Utworzono dnia 08.10.2019

Przez cały wrzesień uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 brali udział w akcji „Przynieś pluszaka dla strażaka”. Akcję zbierania pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych zainicjowały nauczycielki Justyna Dolega i Ewa Kozłowska. 8 października odbyło się uroczyste przekazanie pluszaków strażakom. Do szkoły przyjechała załoga wozu strażackiego, strażacy przeprowadzili 2,5 godzinne zajęcia dla dzieci. Była okazja do obejrzenia ciekawych filmów edukacyjnych, ubioru strażaka i wozu strażackiego. W ciekawy sposób zaprezentowano udzielanie pierwszej pomocy, ewakuację i powiadamianie o zagrożeniach. Na zakończenie przekazano podziękowanie dla komendanta Straży Pożarnej w Malborku oraz załogi wozu strażackiego za umożliwienie i przeprowadzenie zajęć.

Spotkanie ze strażakami

Utworzono dnia 08.10.2019, 20:57