Utworzono dnia 29.10.2018

ŚWIĘTO DYNI

W tym roku w ramach obchodów "Święta dyni" uczniowie naszej szkoły na lekcjach języka angielskiego wykonywali "lantern pumpkin". Poprzez zabawową formę zajęć dzieci motywowały się do nauki języka angielskiego, rozwijały pozytywne nastawie do nauki i posługiwania się obcym językiem oraz tolerancji wobec obcych kultur, ćwiczyły sprawności mówienia, śpiewania podczas zapoznawania  z tradycją Halloween. Wprowadzone zostały w świat fantazji, a  uczestnictwo w zabawach okolicznościowych posłużyło integracji dzieci i odkrywania nowych, własnych możliwości ruchowych  oraz odczuwania radości we wszystkich jej przejawach. Razem tworzyli własne, jak najbardziej pomysłowe dynie.Wszyscy świetnie się bawili, poznając tradycje i zwyczaje związane z amerykańskim świętem.  Krótko mówiąc: zabawa była super!!! Wokół panowała ekscytacja, podniecenie, dreszczyk emocji oraz było wiele śmiechu i radości. O sukcesie imprezy świadczy pozytywna reakcja uczniów na propozycję aktywnego w niej udziału. Na długo chyba utkwi nam to święto w pamięci i z niecierpliwością będziemy go oczekiwać w przyszłym roku.

Dziękujmy dzieciom za zaangażowanie a rodzicom uczniów za pomoc :)

Magdalena Zybko - Żądłowska

Utworzono dnia 29.10.2018, 15:13