SZKOLNE ŚWIĘTOWANIE DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Utworzono dnia 27.11.2019

W tym roku 21 listopada po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Każdy z nas, wchodząc do szkoły tego dnia mógł zabrać ze sobą miłe, dobre słowo (ze specjalnie przygotowanych „kieszonek”)  i podarować je wybranej osobie. Życzliwe i miłe hasła, wykonane przez uczniów widniały
 w każdym niemal zakątku naszej placówki. Dzień ten był okazją do zatrzymania się na chwilę i zastanowienia nad własnym postępowaniem wobec innych. Tak niewiele potrzeba - czasem jedynie przychylne nastawienie do rzeczywistości, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest wystarczy, by wprowadzić nas w dobry nastrój.

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.

ZZ: „Złagodzić mowę i obyczaje”

SZKOLNE ŚWIĘTOWANIE DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Utworzono dnia 27.11.2019, 21:10