Uczymy innych czyli zamiana ról..

Utworzono dnia 18.02.2018

Uczymy innych czyli zamiana ról...

O tym jak to jest  gdy uczy się innych, przekonali się kilka dni temu uczniowie klas trzecich, którzy z małą pomocą, poprowadzili lekcję języka angielskiego. Uczniowie którzy weszli w rolę nauczyciela, musieli przygotować sie do lekcji już kilka dni wczesniej, aby na zajęciach przekazać nową wiedzę i przedstawić ciekawe metody tj krzyżówki, rebusy, czy przyklejanki. Taka metoda pozwala rozwinąć umiejętności komunikacji, prezentacji i przekazywania wiedzy w prosty i zrozumiały sposób. Uczniowie poprzez samodzielne planowanie i prowadzenie lekcji przejmują więcej odpowiedzialności za to czego, jak i po co się uczą. Gratuluję wszystkim uczniom którzy podjeli wyzwanie i zamienili sie rolą na ten jeden dzień.

Nauczycielka j.angielskiego

Utworzono dnia 18.02.2018, 21:06