"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Utworzono dnia 12.11.2018

6 listopada w Nowym Stawie na orliku OSiR przy ul. Sportowej odbył się pierwszy etap turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii wiekowej U10 chłopców. Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Na szczeblu powiatowym zagrali chłopcy z rocznika 2009 i 2010. Nasi uczniowie z klas drugich oraz klasy trzeciej zajęli 4 miejsce. Tylko jeden zespół awansował do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Zmierzyliśmy się z zespołami z Nowego Stawu, ze Starego Pola oraz Szkołą Podstawową nr 6 w Malborku.

Dziękuję rodzicom za pomoc, szczególnie Pani Iwonie Miechowskiej oraz Państwu Drosik.

Skład zespołu chłopcy U10:

Aleksander Drosik- kapitan
Igor Miechowski