,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Utworzono dnia 17.11.2018

Kategoria U12 chłopców

15 listopada w Nowym Stawie na orliku OSiR przy ul. Sportowej odbył się pierwszy etap turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii wiekowej U12 chłopców. Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Na szczeblu powiatowym zagrali chłopcy z rocznika 2007 i 2008. Nasi uczniowie rozegrali dwa świetne mecze. Jeden wygraliśmy 3:0 ze Starym Polem, a drugi zremisowaliśmy 3:3 z Nowym Stawem. Niestety, zabrakło odrobinę szczęścia aby wyjść z grupy i grać o miejsce w finałach wojewódzkich. Tylko jeden zespół awansował do dalszych rozgrywek. W tej kategorii wiekowej było aż siedem drużyn. Dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Malborku, SP 5 Malbork, Zespół Szkół Katolickich w Malborku, Stare Pole oraz Nowy Staw.

Skład zespołu chłopcy U12:

Szymon Krotowski- kapitan
Michał Brzeziński