Zawody wędkarskie

Utworzono dnia 03.06.2018

ZAWODY WĘDKARSKIE

W dniu 3 czerwca 2018 roku na stawie przy parkingu w Kałdowie odbyły się spławikowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży z okazji " Dnia Dziecka". Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe do lat 11 i 12-16 lat. Przed losowaniem stanowisk sędzia główny omówił zasady zachowania się na zawodach i najważniejsze przepisy amatorskiego regulaminu połowu ryb. Organizatorami zawodów były: Zarządy Koła Garnizonowego PZW nr 23 w Malborku oraz Koła nr 5 Cukrowniczego w Malborku.

Nasza szkołę w zawodach wędkarskich reprezentowali następujący uczniowie: Dorobek Bartek klasa Ia, Drąg Hanna klasa Vc, Jankowska Eliza klasa IIIa, Jastrzębski Igor klasa IVc, Kozaczuk Martyna klasa IIIa, Krotowska Weronika klasa IVb, Kulin Zofia klasa IIId, Wensker Krzysztof klasa IVc, Wereszko Kacper klasa IVc.

W każdej grupie wiekowej za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy  i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy zawodów otrzymali nagrody pocieszenia. Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy organizatorom.

J.W.