Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Czytanie nie musi być nudne

Utworzono dnia 16.03.2023

W lutym, jako zespół zadaniowy „CZYTANIE NIE MUSI BYĆ NUDNE”, zaprosiliśmy uczniów do udziału w akcji reklamowej pod hasłem: „Polecam tę książkę”. Akcja miała na celu promowanie czytania, ukazanie uczniom, że może to być atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu. Zależało nam też na rozbudzeniu u młodych czytelników zainteresowań czytelniczych.

Do udziału zaprosiliśmy wszystkich uczniów z klas 0 – VIII. Zadaniem uczestników było nagranie krótkiego filmiku – reklamy zachęcającej do przeczytania wybranej książki. Do udziału w reklamie można było zaprosić członków swojej rodziny lub osoby bliskie, na przykład koleżanki lub kolegów. Na wasze reklamy czekaliśmy do 17 lutego 2023 r.

Otrzymaliśmy osiem bardzo ciekawie i fajnie zrobionych filmów reklamowych. Ich autorami są: Pola Zadrejkowska z klasy 1b, Stanisław Sycz z klasy 2b, Julita Napiórkowska z 3a, Milena Kudzinowska z 6b, Blanka Styczeń z 6b, Konrad Mazurczak z 6b, Sergiusz Zacharzewski 6c, Pola Wieliczko z 6b, Emilia Mikuła z 6b, Mariia Blazhkevych z 6b, Bartosz Rutkowski z 7b, Aleksander Drosik z 7b oraz Zofia Zadrejkowska z klasy 8e. Gratulujemy wszystkim twórcom kreatywnych pomysłów na reklamę, a także pasji czytelniczej.

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie obejrzyjcie te filmy, być może ktoś z Was sięgnie po książki, które reklamują – warto. 9 marca wszyscy uczestnicy akcji otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody – książkowe lub drobne upominki.

Gratulujemy.

M. B., A. K. i J. P.

Czytanie nie musi być nudne

Utworzono dnia 16.03.2023, 12:21