"Moja ulubiona postać z literatury dziecięcej"

Utworzono dnia 22.04.2024

W środę 17.04.2024 r. podsumowany został  konkurs czytelniczo – fotograficzny dla klas 0-III p.t. "Moja ulubiona postać z literatury dziecięcej". Uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i wyróżnień odbyło się w bibliotece szkolnej.

Nagrodzone osoby to: Małgorzata Woś z klasy 2a, Aniela Spychalska z klasy 2b, Kalina Szczucka z klasy 2c, Antonina Podlewska z klasy 1a, Jagoda Rosiak z klasy 1b, Adam Wereszko, z klasy 1a, Marcelina Barkowska z klasy 2b oraz Michalina Barkowska z klasy 3a.

Wyróżniono: Mayę Kochaniak z klasy 1b, Emilię Kurpias z klasy 1b, Dominikę Cetnarowską z klasy 3b Antoniego Maracha z klasy 1b, Polę Zadrejkowską z klasy 2b, Julię Deis z klasy 1b Jakuba Suchana 1a, Antoniego Gut z oddziału 0.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach czytelniczo – fotograficznych i innych.

J.P., A.K., M.K.

"Moja ulubiona postać z literatury dziecięcej"

Utworzono dnia 22.04.2024, 18:34