Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

POWTÓRNOCKI naszych ósmoklasistów wystartowały.

Utworzono dnia 27.02.2023

Uczniowie klasy 8c rozpoczęli weekend inaczej niż zwykle. Pozostali w szkole na całą noc, aby wziąć udział w zabawach pod hasłem: „JĘZYKOWO- LEKTUROWY ZAWRÓT
GŁOWY”.

Kreatywne myślenie, umiejętność korzystania z technologii, wykorzystanie wiedzy w praktyce oraz współpraca sprawiły, że młodzież świetnie poradziła sobie ze szkolnym Escape roomem. Uczniowie podzieleni na grupy rozszyfrowali kod, dzięki czemu odnaleźli klucz i wydostali się z gabinetów.


Jak się okazało naszą szkołę odwiedzili również bohaterowie lektur, którzy spędzili czas na speed dating. I w ten sposób Papkin próbował zaimponować Żonie Modnej, ale ta chyba
zdecydowała się na Nerona, który powiedział jej o swojej artystycznej twórczości. Cześnik niestety nie doszedł do porozumienia z Rejentem. Za to Lipa oczarowała wszystkich... Rozmowom i śmiechom nie było końca.

Zajęliśmy się również mniej poważną twórczością Wisławy Szymborskiej i powstały szkolne LEPIEJE, które niebawem pojawią się szkolnych tablicach.

„Wyścig szczurów lekturowych” pokazał, że nasi młodzi eksperci od cytatów nawet o 2 w nocy są czujni oraz pełni energii i mogą biegać, jeśli trzeba zdobyć punkt dla drużyny.

Oczywiście czas na jedzenie też się znalazł...”Dania chińskie” zdominowały inne potrawy, ale pyszne zdrowe kanapeczki również pojawiły się na stole.

Nocne pogaduchy i chichoty dłluuugo roznosiły się po korytarzu szkolnym ...reszta jest milczeniem.

Czekamy na kolejną POWTÓRNOCKĘ.

 

M.Małyj

POWTÓRNOCKA 8 C

Utworzono dnia 27.02.2023, 10:04