Utworzono dnia 10.11.2023
W piątek, 10.11.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowe Samorządu Uczniowskiego przygotowali kotyliony i kokardy narodowe, podczas przerw mogliśmy posłuchać pieśni patriotycznych oraz najważniejszych informacji z historii naszej ojczyzny przez szkolny radiowęzeł.
Najmłodsi uczniowie spotkali się z uczennicami SU, które zaprezentowały dzieciom najważniejsze dzieje Polski z okresu, kiedy nasz kraj był pod zaborami.
Uczennice zwróciły uwagę na uniwersalne wartości, które powinny towarzyszyć ludziom we wszystkich epokach.
Patriotyzm, jedność, miłość do bliźniego, szacunek oraz wolności są fundamentami, które powinny kierować postępowaniem społeczeństwa.

SU

Utworzono dnia 12.11.2023, 14:23