Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Wycieczka do Łeby

Utworzono dnia 22.09.2022

W dniach 14-16.09.2022 klasy 8 B, 8 D i część klasy 7 B wybrały się wraz z opiekunami p. Beatą Gał, Anną Niekurzak, Dorotą Wensker i Justyną Bielecką na trzydniową wycieczkę do malowniczej Łeby.

Wycieczka obfitowała w różnorodne atrakcje. Pierwszego dnia zawitaliśmy do Łeba Park w Nowęcinie. Tam bawiliśmy się w poszukiwaczy złota, graliśmy w golfa, zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach. Byliśmy w kinie 7D,  zamku strachów, labiryncie magicznych luster. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w kierowaniu pojazdami Flinstonów. 
Drugiego dnia wybraliśmy się do Słowińskiego Parku Narodowego i na ruchome wydmy. Jazda meleksami była nie lada frajdą. Piękne okoliczności przyrody wynagrodziły nam deszczową i wietrzną pogodę nad morzem. Odwiedziliśmy również malownicze i przytulne miasteczko, jakim jest Łeba. Zakupione tam pamiątki będą nam przypominały o mile spędzonym wspólnie czasie.
Ostatniego dnia wybraliśmy się do Sea Parku w Sarbsku.Największe wrażenie wywarły na nas pokazy fok szarych, pospolitych i uchatek. Przepiękne i mądre stworzenia wywołały ogromny aplauz wśród uczniów. Odwiedziliśmy muzeum marynistyczne z pięknymi modelami żaglowców, obrazami i rzeźbami. Bardzo ciekawym przeżyciem było wejście do prehistorycznego oceanarium 3D, w którym mogliśmy zobaczyć stworzenia żyjące w oceanie miliony lat temu.
Mimo deszczowej pogody, humory dopisywały a wrażenia z wyjazdu pozostaną w nas wszystkich na długo.
A.Niekurzak

Wycieczka do Łeby

Utworzono dnia 22.09.2022, 16:13