Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Pracownicy

Dyrekcja:

- dyrektor: Kacprowicz Beata - historia, wiedza o społeczeństwie

- wicedyrektor: Kuszowska Małgorzata - nauczyciel wspomagający

 

Grono pedagogiczne:

Awin-Wiśniewska Magdalena - język angielski

Bielecka Justyna - nauczyciel wspomagający

Binerat Iwona - religia

Brzezicka-Major Magdalena - edukacja wczesnoszkolna

Budzyńska Małgorzata - nauczyciel bibliotekarz

Dłużniewska Ewelina - nauczyciel wspomagający

Dolega Justyna - język włoski, technika

Dziki Klaudia - nauczyciel wspomagajacy

Dziwierek Anita - nauczyciel wspomagający

Gał Beata - historia

Gardzielewska Aleksandra - język polski

Godlewska Monika - logopeda

Graban Łukasz - język polski

Grabowska Aneta - matematyka

Grzegorczyn Hanna - świetlica

Hałuszczak Iwona - pedagog

Jaszkowska Alicja - religia

Kabatc Kamila - fizyka, chemia

Kaczmar Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Kalinowska Agata - nauczyciel wspomagajacy

Kaszubowska Agata - edukacja wczesnoszkolna

Konopko Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna

Kozłowska Patrycja - język angielski

Kuczewska Daria - wych.fizyczne, wdż

Łabiak Magdalena - informatyka

Małyj Milena - język polski

Markowska Joanna - matematyka

ks. Młodziński Artur - religia

Müller Dominika - matematyka

Nawrocki Sławomir - wychowanie fizyczne

Niekurzak Anna - przyroda, biologia

Niewczas Joanna  - język polski, historia

Nisio Kamila - psycholog

Nowalińska-Krukowicz Anna - wychowanie fizyczne

Perkowska Irena - nauczyciel wspomagający

Piejko Justyna - edukacja wczesnoszkolna

Przybyła Natalia - język angielski

Putra Marta - nauczyciel wspomagajacy

Rogowicz Renata - edukacja wczesnoszkolna

Rukat Anna - język polski

Sokołowska Diana - język polski

Tercjak Paweł - wychowanie fizyczne

Tomasik Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Wasik - Tabor Beata - język polski

Wensker Dorota - nauczyciel bibliotekarz, WOS, technika

Wensker Joanna - wychowanie fizyczne

Wesołowska Ewa - edukacja przedszkolna

Więckiewicz Jolanta - muzyka, plastyka

Wojtaś Wojciech - historia

Wożniak Zofia - edukacja wczesnoszkolna

Wrona Dorota - nauczyciel wspomagający

Zabłocka Magdalena - język angielski 

Zakrzewska Monika - geografia, przyroda

Zybko - Żądłowska Magdalena - język angielski

Żołędziewski Szymon - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 

Pracownicy administracji:

Kozłowska Magdalena- sekretariat

Beszczyńska Danuta - sekretariat

Pyra Maria - pielęgniarka

Kamińska - Król Danuta - intendentka

 

Pracownicy obsługi:

Cyganowska Ewa

Grochowska Anna

Kicińska Anna

Koralewska Jolanta

Kostkowska Iwona

Kowalczyk Barbara

Łoś Beata

Maciejewski Sławomir

Paczkowski Sławomir

Pietruszyńska Iwona

Stolarów Agnieszka