Paintball 7a

Utworzono dnia 28.09.2021

Dnia 27.09.2021 r. klasa VII A wybrała się na wycieczkę do Elbląga by próbować swych sił w Paintballu. Wyjazd spod szkoły odbył się według planu, czyli w okolicach godziny 9:00. Główną atrakcją naszego wyjazdu była gra w paintball'a, zatem na miejscu czekała już ekipa Paintball  zapewniająca sprzęt, czyli kombinezony, markery (broń), kulki oraz specjalne maski. Pole ogrodzone było siatką, a znaleźć na nim można było wiele strategicznych punktów takich jak stosy opon, ściany z desek czy okopy. Grę zaczęliśmy zaraz po przyjeździe, a jedynym momentem oczekiwania było rozdanie sprzętu. Podzieleni na dwie drużyny – z szarfami i nieoznaczoną, stoczyliśmy kilka bitew, na zasadzie team death match. Oznacza to, że graliśmy do ostatniego gracza. Drużyny wygrywały na przemiennie. Po skończonych bojach uczniowie zrelaksowali się przy grillu i  rozmowach o ekscytującej walce. Według mnie, takich wyjazdów jak ten powinno być więcej, a już na pewno każdy powinien spróbować gry w paintball'a,  - zabawa jest naprawdę przednia. Nawet płeć piękna naszej klasy wcieliła się w prawdziwych zawodników. Walka była zacięta ale oparta na zdrowej rywalizacji i zasadzie fair play , wywołała wiele emocji i integrowała zespół kasowy.

Sporządziła:

Magdalena Zybko-Żądłowska