Utworzono dnia 21.03.2022

Konto Stowarzyszenia "Nasz Wielbark" zasiliła już kwota 7.495 zł. Są to pieniądze z bezpośrednich przelewów, kiermaszu ciast i puszki kl.4A.

Dary w postaci środków higienicznych i żywności dla dzieci zostały przekazane parafii na Piaskach, a gry i zabawki niebawem pojadą do punktu zbiórki w Muzeum Miasta Malborka.

W tej chwili potrzebne jest mleko UHT, najlepiej dostarczyć je bezpośrednio do Muzeum Miasta Malborka, ul. Kościuszki.

Zachęcamy do dalszych wpłat: do puszek, które znajdują się w szkole lub robiąc przelewy na konto Stowarzyszenia "Nasz Wielbark" Bank Spółdzielczy Malbork 04 8303 0006 0000 0017 3560 0001 z dopiskiem "Pomoc Ukrainie"

Przelane pieniądze zasilą zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej, która ma na celu zaopatrzenie w żywność i artykuły higieniczne najbardziej zagrożonych wojną mieszkańców obwodów donieckiego i ługańskiego lub zostaną przez nas przekazane na bezpośrednią pomoc rodzinom ukraińskim szukającym schronienia w Malborku.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie.