Utworzono dnia 28.11.2023

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

W dniach 13 – 16 listopada 2023 r. uczniowie wykonywali plakaty promujące Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, które zdobiły korytarz szkolny. W ciągu tygodnia powtarzali w domu i w szkole tabliczkę mnożenia wykonując różne gry i zabawy. W piątek 17 listopada w trakcie przerw były przeprowadzane egzaminy ustne dla chętnych uczniów i pracowników szkoły. Każdy miał szansę zostać Ekspertem Tabliczki Mnożenia.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i Asystentom oraz wszystkim uczestnikom.

TO BYŁA DOBRA, POŻYTECZNA ZABAWA!!!

Tabliczka mnożenia

Utworzono dnia 28.11.2023, 10:21