„Świętujmy Dzień Ziemi przez cały rok"

Utworzono dnia 04.04.2024

Szkolni koordynatorzy do spraw ekologii ogłaszają konkurs plastyczny na plakat pod hasłem: „Świętujmy Dzień Ziemi przez cały rok"

CELE KONKURSU:

· Podniesienie świadomości ekologicznej uczniów.

· Promowanie proekologicznych zachowań.

· Kształtowanie postawy odpowiedzialności za obecny i przyszły stan środowiska.

· Rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni i fantazji.

WARUNKI KONKURSU:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów naszej szkoły i będzie odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych:

klasy 0 – III,

klasy IV – VIII

2. Uczniowie klas 0-III wykonują pracę indywidualnie, na kartce o formacie A3 (duży blok) lub większym.

3. Uczniowie klas IV- VIII wykonują pracę indywidualnie, na kartce o formacie A3 lub większym lub w zespole dwuosobowym, na arkuszu plakatowym o formacie A2 lub A1.

4. Technika: dowolna.

5. Każda z prac powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora/autorów, klasę.

6. W konkursie przewidziane są nagrody i dyplomy dla najlepszych.

7. Przystępując do konkursu i akceptując niniejszy regulamin, uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz publikację nadesłanej pracy.

8. Prace należy dostarczyć organizatorom do dnia 18.04.24 r.

9. Szczegółowych informacji na temat konkursu udzielają organizatorzy: Aleksandra Konopko i Justyna Piejko (klasy 0-III), Anna Niekurzak (klasy IV-VIII)