Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Turniej mini hokeja

Utworzono dnia 11.03.2018

Turniej Mini Hokeja

    3 marca na lodowisku miejskim OSiR rozegrany został turniej mini hokeja na lodzie dla dzieci do 10 lat. Organizatorem zmagań był UKS Bombek SP3 oraz OSiR, przy wsparciu Urzędu Miasta Malborka pod patronatem Stowarzyszenia Nasz Wielbark i Sport Rebel Ruda Ślaska. Malborski zespół reprezentowała klas IV oddziału sportowego SP3. Mali Bombersi ostatecznie zajęli II miejsce przegrywając HUKS Niedźwiadki Gdynia. W składzie malborskiego zespołu zagrali: Jan Osmołowski, Kacper Cybulski, Alex Dochniak,

    Stanisław Pozorski, Mateusz Kolitz, Marcel Sarnowski, Cyprian Rabażyński, Scott Graczkowski, Natalia Antys, Dominik Antys, Jakub Lubiński, Aleksander Kwiatkowski, Krzysztof Wensker, Patryk Wojciechowski, Bartek Dorobek.

    17 marca nasi najmłodsi hokeiści będą rywalizować w Gdyni a 24 marca w Toruniu. Nieco starsi zawodnicy, rywalizowali w zawodach w Skarżysku Kamienna, grając w barwach UKS Wikingowie Elbląg. Malborski zespół współpracuje z elbląskim klubem i wspólnie w tym sezonie rozgrywają mecze w kategorii U12 i U14. Zespół Wikingów z malborskimi zawodnikami w składzie zwyciężył wszystkie swoje mecze i wygrał w klasyfikacji końcowej. W składzie na zawodach w Skarżysku zagrali: Nadia Ratajczyk, Miłosz Rukat,

    Tymek Górnik, Mateusz Mozołowski, Michał Muczeński i Wojtek Czerniewski. Żak starszy rozegra w najblizszą srodę zaległy mecz z GKS Stoczniowiec Gdańsk, żak młodszy zagra w sobotę i niedzielę z WTH Wrocław w ramach rozgrywek ligowych PZHL. Starsi zawodnicy grający na wypożyczeniu rozegrali dwa wygrane mecze w Łodzi. Michał Nawrocki strzelił 4 gole dla drużyny którą reprezentuje a Bartek Grabara strzegł bramki. Michał Sadowski uczestniczył wraz z drużyną w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady

Młodzieży w Sanoku. Michał zaledwie kilka dni przed wyjazdem doznał kontuzji złamania palca na treningu, jednak pojechał wraz z drużyną na finały a jego zespół zdobył pechowo czwarte miejsce w kategorii juniorów (przegrana w dogrywce).

    W Regionalnej Lidze Hokeja na Lodzie w Malborku rozegrano przedostatnią kolejkę rozgrywek. Mecz pomiędzy Wikingowie Elbląg i Gryf Gardeja został rozegrany wcześniej (środa 28.02) zakończył się wysoką wygraną 11:0 elblążan. Media Team z Gdańska podejmował Grom Morąg. Po wyrównanym, ostatnie 6 minut to przewaga Gromu, który strzelił wyrównującą bramkę i dołożył kolejne trzy wygrywając ostatecznie 8:5. Wicelider Grizzlies Gdynia do meczu przystąpili z tylko jednym zmiennikiem na dodatek po

    pierwszej połowie jeden z hokeistów drużyny doznał kontuzji, która wyeliminowała go z dalszej gry co miało decydujący wpływ na końcowy wynik, choć niedźwiedzie prowadzili nawet trzema bramkami. Nie zdołali jednak utrzymać korzystnego wyniku i ostatecznie przegrali 6:10.

    Bombersi rozegrają swój mecz w czwartek, jednak bez względu na jego wynik na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zapewnili sobie zwycięstwo w RLH, którego organizatorem jest UKS Bombek SP3 i OSiR Malbork.

    Za tydzień ostatnia kolejka rozgrywek zapraszamy więc do kibicowania na lodowisko: 11 marzec godz 7'30 mecz I; Marvin's Gdańsk  - Gryf Tczew ,godz 8'50 mecz II Bombers Malbork -  Grizzlies  Gdynia , godz.10'10 mecz III Wiking Elbląg  - Media Team Gdańsk , godz  11'30 mecz IV Gryfa Gardeja - Grom Morąg.

    SP3 ogłasza nabór do klas sportowych ze zwiększoną liczbą wychowania fizycznego. Klasa I 6 godzin ogólnorozwojowych, klasa IV 10 godzin hokej/siatkówka (6 godzin ukierunkowanych, 2 basen, 2 godz ogólnorozwojowe). Wszystkich chętnych także spoza Malborka zapraszamy, rekrutacja od 6-21 marzec, kontakt w sekretariacie szkoły - tel 55 272 35 66.

APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz, Geavel sp.z o.o.

 

S.Nawrocki

Zdjęcia

Utworzono dnia 11.03.2018, 20:56